כן למסחר בינלאומי. למה כדאי למכור באינטרנט ללקוחות בכל העולם. 4 סיבות שיגרמו לכם להקים חנות אונליין

 • 0
 • 28 בנובמבר 2014

נהוג לחלק את עולם הקניות באונליין לשתי זירות:
הזירה המקומית (Domestic) מתייחסת לטריטוריה של המוכר. ולעומתה הזירה הבינלאומית (Global), המקיפה את שאר הטריטוריות בעולם.
המסחר הבינלאומי מכונה גם CBT – Cross Border Trade וטומן בו הזדמנויות עצומות. אז למה לחשוב על CBT מלכתחילה ולכוון אליו?

 • מספר עצום של לקוחות פוטנציאליים
  מחקר של Nielsen מצא כי 40% מאוכלוסיית העולם (2.8 מיליארד בני אדם) ביצעה רכישה באינטרנט ב-2013. כבר השנה, ב-2014 נמכרו מוצרים בהיקף של כ-1.5 טריליון דולר באונליין. הסכומים בלתי נתפסים, אז למה לא לבצע דריסת רגל כבר עכשיו?
 • נישות גדולות
  הרבה עסקים מתמחים במוצר ייחודי שפונה לקהל יעד ספציפי שמפוזר ברחבי העולם, האינטרנט מאפשר לחבר ביניהם. אספנים, בעלי תחביבים, קבוצות ספורט, קהילות ומגזרים שחולקים עולמות תוכן משותפים. מרביתם מחפשים מוצרים ושירותים דומים. לשמחתנו יש להם כבר פלטפורמות מסחר רבות שמתמקדות בנישה שמקיפות מיליוני אנשים והקהל כבר שם.

Minga Berlin- כל סוגי הגרביים

Etsy- עבודות יד ישר מהמעצב

Lane Bryant- בגדים במידות גדולות

 • סוף עונה כל השנה
  ישנם עסקים שבנויים על מכירות עונתיות (מוצרים לבית ספר, חגים או עונות שנה). כשכל הלקוחות בעולם מחוברים יחד ישנה תמיד רלוונטיות לכל מוצר אפשרי.
 • אפשר לעשות את זה מכל מקום
  אתם יכולים להיות בבית, בשיט על סירה או על אי בודד. אפשר לנהל אופרציית איקומרס (מסחר אלקטרוני) גלובלית אם יודעים איך, מכל נקודה בעולם.

מה חשוב לקחת: לחשוב מההתחלה בגדול. לחשב ולכוון מראש את העסק כדי לקחת חלק במסחר הבינלאומי המתעצם. כבר עושים את זה כאן בארץ יפה ואפשר לעשות את זה עוד. יש את הידע לעשות את זה, תוסיפו תכנון וחזון ואתם שם.

השאירו תגובה

אלעד גולדנברג